Paweł Fajdek w Zamościu

  • 28.10.2016, 12:30 (aktualizacja 28.10.2016, 12:38)
  • Małgorzata Kryk
Paweł Fajdek w Zamościu
Dwukrotny mistrz świata, specjalizujący się w rzucie młotem (Moskwa 2013, Pekin 2015) w dniu wczorajszym (27.10) odwiedził ponownie nasze miasto.

Tym razem zawodnik KS „Agros” Zamość spotkał się z osobami niepełnosprawnymi w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu. Podczas spotkania towarzyszył mu Konrad Firek, prezes KS „Agros” Zamość. Paweł opowiedział dzieciom o początkach swojej kariery sportowej i odpowiedział na pytania zadawane przez dzieci. Dla najmłodszych było to wielkie spotkanie ponieważ mogli zobaczyć mistrza świata na własne oczy z bliska. Reprezentantowi naszego kraju zaprezentowano także popularną w środowisku osób niepełnosprawnych grę boccia. Dzieci miały okazję zobaczyć jak mistrz świata rzuca bilami do boccia ponieważ przyjął on wyzwanie zagrania z jednym z podopiecznych Stowarzyszenia „Krok za Krokiem”. Na zakończenie Paweł Fajdek rozdał liczne autografy, a wszyscy chętni mogli sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe