Biłgoraj. Mikołajkowy turniej niepełnosprawnych

  • 07.12.2019, 19:43
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Mikołajkowy turniej niepełnosprawnych
Już po raz XVIII w Szkole Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Biłgoraju odbył się (07.12) Mikołajkowy Turniej Osób Niepełnosprawnych.

U nas nie ma przegranych, ponieważ każdy na swój sposób osiąga sukces – wyjaśniał kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Biłgoraju, Bogusław Ciosmak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy zmierzyli się z różnorodnymi konkurencjami takimi jak mini golf, gra w lotki, mini bilard czy wyciskanie sztangi oraz konkurencje drużynowe z wielkim finałem gry w dwa ognie. Dopełnieniem była wizyta św. Mikołaja i kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez osoby niepełnosprawne.

W turnieju wzięło udział kilkadziesiąt osób będących podopiecznymi Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej i Szkół Specjalnych z Lubelszczyzny. Turniej został zorganizowany przez Biłgorajskie Koło Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym ‘Krok za krokiem’ i Warsztat Terapii Zajęciowej w Biłgoraju.

Joanna Ferens

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe