Tomaszowski Turniej Mikołajkowy w karate

  • 09.12.2019, 13:12
  • Ewa Monastyrska
Tomaszowski Turniej Mikołajkowy w karate
Podczas Mikołajkowego Turnieju, który odbył się 8 grudnia w Zespole Szkół nr 2 w Tomaszowie Lubelskim zbierano fundusze na leczenie Jurka Senejki.

W Tomaszowie Lubelskim odbył się Turniej Mikołajkowy przygotowany przez Tomaszowską Akademię Sztuk Walki. Jak co roku wydarzenie to było połączone z loterią, której dochód przekazany był na szczytny cel. O szczegółach powiedział współorganizator turnieju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomaszowska Akademia Sztuk Walki może pochwalić się 13 medalami zdobytymi podczas mistrzostw świata. Medaliści zostali docenieni podczas turnieju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej Mikołajkowy miał być okazją dla młodych ludzi do zmierzenia się z przeciwnikami, ale także do wspólnej, dobrej zabawy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Multimedaliści wiedzieli najlepiej, czemu służy karate.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Turnieju Mikołajkowego w ramach którego odbyły się liczne kiermasze jak i loteria fantowa zebrano ponad 15 tysięcy złotych na leczenie trenera Jurka Senejki.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe