Basen zamknięty do odwołania

  • 11.12.2019, 13:38 (aktualizacja 11.12.2019, 13:46)
  • Małgorzata Zaręba
Basen zamknięty do odwołania
Kryta Pływalnia OSIR przy ul. Zamoyskiego 62 A w Zamościu w dniu dzisiejszym (11.12) jest nieczynna do odwołania. Obiekt wodny czynny będzie po przeprowadzeniu specjalistycznych badań.

Przypominamy, że na krytej pływalni znajdują się dwa baseny- mały rekreacyjny oraz duży o długości 25 metrów. Na basenie znajdują się także: zjeżdżalnia, bicze wodne, gejzery, kaskada wodna, jacuzzi, sauna oraz jaskinia solna. Ponadto informujemy, że zajęcia z nauki i doskonalenia pływania prowadzone przez instruktorów po raz ostatni w tym roku kalendarzowym odbyły się w poniedziałek (09.12). Osoby zainteresowane tego typu zajęciami, które chciałyby nauczyć się pływać, a więc dzieci, młodzież i dorośli mogą zapisać się na krytej pływalni. Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w grupach kilku i kilkunastoosobowych.Ponadto na rekreacyjnym basenie panie, które chciałyby skorzystać z ćwiczeń ruchowych w wodzie mogą zapisać się na aqua erobik, który prowadzi Beata Gaca. Aqua aerobik odbywa się od poniedziałku do czwartku w godz. 20.00-21.00. Po przerwie basen będzie otwarty w godz. 6.00 – 22.00.



 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe