Biłgoraj. Przesłuchania do Festiwalu Gaudium

  • 11.12.2019, 21:02
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Przesłuchania do Festiwalu Gaudium
W Biłgorajskim Centrum Kultury odbyły się (11.12) przesłuchania do tegorocznego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych ‘Gaudium’.

Organizator i pomysłodawca Festiwalu, Elżbieta Okoń w rozmowie wyjaśniała, jakie założenia przyświecają temu wydarzeniu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chcemy także promować młode talenty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W przesłuchaniach wystąpiło ponad 60 podmiotów wykonawczych – solistów i zespołów, którzy wykonali kolędy i pastorałki w różnych językach. Koncert Laureatów Festiwalu GAUDIUM odbędzie się 11 stycznia 2020 r. w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Organizatorem Festiwalu jest Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju we współpracy z Biłgorajskim Centrum Kultury i Zamojskim Klubem Jazzowym ‘Kosz’. Wsparcia finansowego udzielili Burmistrz i Rada Miasta Biłgoraj, Starosta Biłgorajski, PTTK Biłgoraj, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju oraz sponsorzy indywidualni oraz biłgorajskie firmy.

Joanna Ferens

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe