Sfałszowane dokumenty

  • 12.12.2019, 09:49 (aktualizacja 12.12.2019, 09:53)
  • Małgorzata Kryk
Sfałszowane dokumenty
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Hrebennem i Dorohusku w niedzielę (10.12) zatrzymali podczas odprawy granicznej obywateli Ukrainy, którzy do kontroli granicznej przedstawili sfałszowane dokumenty.

W pierwszym przypadku był do dowód rejestracyjny pojazdu, a w drugim oświadczenie o powierzeniu pracy. O zdarzeniu i konsekwencjach fałszowania dokumentów poinformował porucznik SG, Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, w swej codziennej służbie, podczas prowadzonych kontroli granicznych, ujawnili w tym roku ponad 700 fałszerstw różnych dokumentów. Najczęściej fałszowane są: „Oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy…..”, paszporty, wizy, dowody rejestracyjne pojazdów, polisy ubezpieczeniowe, zezwolenia na pobyt oraz prawa jazdy.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe