Wigilia Miejska w Tomaszowie Lubelskim

  • 16.12.2019, 00:20
  • Ewa Monastyrska
Wigilia Miejska w Tomaszowie Lubelskim
15 grudnia w Tomaszowie Lubelskim mieszkańcy miasta oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem.

Mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego spotkali się na Rynku Miejskim, by złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Jak podkreślił burmistrz Tomaszowa, Wojciech Żukowski, kilkuletnia tradycja Miejskiej Wigilii gromadzi tego dnia nie tylko mieszkańców miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obecny podczas spotkania wicepremier Jacek Sasin przyznał, że święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym spotykamy się nie tylko z najbliższymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojewoda lubelski, Lech Sprawka, nie krył zadowolenia z faktu, że mógł wziąć udział w Miejskiej Wigilii w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Licznie zebrani mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego postanowili tego dnia spotkać się, by życzyć sobie tego, co najlepsze.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie da się oddzielić spotkań opłatkowych od Chrystusa, podkreślił kustosz tomaszowskiego sanktuarium, ks. Czesław Grzyb.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród zaproszonych gości był także poseł Tomasz Zieliński, marszałek województwa lubelskiego, Jarosław Stawiarski oraz wicemarszałek Michał Mulawa. Uczestnicy spotkania mogli skosztować ciepłych dań wigilijnych a także nabyć świąteczne ozdoby wykonane przez rękodzielników. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe