Pasterka w biłgorajskim sanktuarium

  • 25.12.2019, 02:14
  • Joanna Ferens
Pasterka w biłgorajskim sanktuarium
Dokładnie o północy w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju rozpoczęła się uroczysta Pasterka, na której wierni zgromadzili się, aby oddać cześć i chwałę nowo narodzonemu Bogu.

Pasterka rozpoczęła się od uroczystego złożenia w przygotowanym żłóbku figury Bożego Dzieciątka, czego dokonał kustosz sanktuarium, ks. dziekan Witold Batycki. Okolicznościową homilię wygłosił ks. Łukasz Duda, który podkreślał, że święta to nie tylko te dwa ‘magiczne’ dni w roku;

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie ks. Witold Batycki złożył wszystkim gościom i parafianom świąteczne życzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tradycyjnie już, pasterkę poprzedził koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu parafialnego chóru 'Cantate Deo' pod przewodnictwem organisty Ireneusza Pietrzniaka.

Joanna Ferens

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe