12-01-2020 Łabunie

  • 09.01.2020, 17:33 (aktualizacja 13.01.2020, 19:59)
  • Administrator
12-01-2020 Łabunie
Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej i św. Dominika

Niedziele Radiowe to akcja Katolickiego Radia Zamość organizowana na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W Niedzielę Chrztu Pańskiego 12 stycznia odwiedziliśmy parafię pw. Matki Bożej Szkaplerznej i św. Dominika w Łabuniach, w dekanacie Krasnobród. To wielowiekowa i dosyć liczna wspólnota, zaznacza proboszcz, ks. Andrzej Łuszcz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O historii parafii i ciekawostkach z nią związanych opowiedział nam historyk, Roman Kania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sekretarz rady duszpastersko-ekonomicznej oraz członkini koła różańcowego, Maria Mozoła w rozmowie zwracała uwagę na wielość nabożeństw i odpustów, które mają miejsce w parafii Łabunie, a także na prace gospodarcze, które zostały już wykonane i są przygotowane do realizacji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Składamy serdeczne podziękowania proboszczowi parafii w Łabuniach, ks. Andrzejowi Łuszczowi za zaproszenie Katolickiego Radia Zamość i zorganizowanie Niedzieli Radiowej.

administrator_

Zdjęcia (40)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe