Włączmy się do Sztafety Różańcowej

  • 09.01.2020, 08:51
  • Joanna Mazurek
Włączmy się do Sztafety Różańcowej
Już blisko 4 tys. osób z Polski i zagranicy włączyło się w dzieło po nazwą Sztafeta Różańcowa. Jest to inicjatywa modlitewna Ojców Franciszkanów z Niepokalanowa.

Jej idea polega na tym, że każdy uczestnik podejmuje się trwania na modlitwie różańcowej przez jedną godzinę w tygodniu, aż do końca trwania Sztafety, a więc do 15 sierpnia 2020 r., kiedy przypada setna rocznica Cudu nad Wisłą. Aby zapisać się do Sztafety Różańcowej trzeba wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.niepokalanow.pl, podając dzień tygodnia i godzinę w której będziemy odmawiać Różaniec. Na podany w formularzu adres e-mail przesyłane jest potwierdzenie przystąpienia do akcji. Można się także zapisać jako tzw. „wolny strzelec”. Mówi organizator dzieła, o. Mirosław Kopczewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy Sztafety Różańcowej łączą się w modlitwie w bardzo ważnej intencji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że nieustanne odmawianie różańca w ramach Sztafety Różańcowej potrwa do 15 sierpnia 2020 r., a więc do stulecia Cudu nad Wisłą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszelkie informacje o Sztafecie Różańcowej dostępne są na stronie www.niepokalanow.pl.


 

 

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe