Spotkanie Diecezjalnych Kolędników Misyjnych

  • 26.01.2020, 14:45 (aktualizacja 28.01.2020, 14:04)
  • Joanna Suszko
Spotkanie Diecezjalnych Kolędników Misyjnych
W naszej diecezji odbywało się kolędowanie misyjne.
To inicjatywa Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Jej założenia przybliża ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Mali misjonarze przychodząc do domów z kolędą i scenką biblijno-misyjną w tym roku zwracają uwagę na trudną sytuację swoich rówieśników zamieszkujących Amazonię. Przypominają, że każdy z nas jest 'ukochany i posłany” i że każdy z racji chrztu jest misjonarzem.
 
W poprzednim roku dzieci kolędowały na rzecz misji w Rwandzie i Burundi. Efekty kolędowania misyjnego były imponujące – zaznacza ks. Łuszcz.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Ks. Andrzej Łuszcz zaprasza wszystkich zaangażowanych w dzieło Kolędników Misyjnych: dzieci, ich rodziców, opiekunów na coroczne Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się 31 stycznia (piątek) w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Łabuniach.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...
 
Zgłoszenia grup wraz z nazwą szkoły, parafii, nazwiskiem katechety/opiekuna oraz z podaniem liczby dzieci i opiekunów należy przesłać do 30 stycznia (czwartek) na adres e-mailowy: [email protected]
Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe