Spotkanie świąteczno - noworoczne strażaków

  • 13.01.2020, 09:31 (aktualizacja 13.01.2020, 09:46)
  • Katarzyna Muszyńska
Spotkanie świąteczno - noworoczne strażaków
Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu zamojskiego spotkali się na tradycyjnym opłatku.

Były życzenia, kolędowanie oraz podsumowania działalności. Strażacy z OSP oraz PSP współpracują ze sobą na co dzień w działaniach ratowniczo – gaśniczych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Współpraca obu straży jest nieunikniona – podkreślił st. bryg. Grzegorz Alinowski, Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

To już kolejny rok, w którym Fundusz Sprawiedliwości wspiera Ochotnicze Straże Pożarne – dodał Marcin Romanowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W powiecie zamojskim działają 174 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, 30 figuruje w Krajowym Systemie Ratowniczo – Gaśniczym.
Organizatorami spotkania byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Starostwo Powiatowe w Zamościu oraz Komenda Miejska PSP w Zamościu.

Katarzyna Muszyńska

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe