Bezpłatne treningi z Agrosem

  • 15.01.2020, 11:13 (aktualizacja 15.01.2020, 12:16)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatne treningi z Agrosem
W dniach od 13.-26 stycznia, a więc od poniedziałku wszyscy uczniowie szkol podstawowych i licealnych z Lubelszczyzny mają dwa tygodnie zimowych ferii. KS Agros Zamość przygotował na czas ferii bezpłatną ofertę adresowaną do wszystkich feriowiczów, którzy czas wolny lubią spędzać aktywnie. W ciągu dwóch tygodni dzieci i młodzież czas będą mogli spędzić w wyjątkowy i ciekawy sposób na sportowo. Agros zaprasza wszystkich chętnych na wydarzenie ph. „Ferie zimowe 2020. Aktywnie i wesoło”.

Agros szkoli i doskonali umiejętności sportowe w sześciu sekcjach: lekkiej atletyce, zapasach, sumo, podnoszeniu ciężarów, kolarstwie i łucznictwie.
Osoby lubiące biegać, skakać i rzucać mogą skorzystać z zajęć lekkoatletycznych, które odbywają się w następujące dni:
- od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 10.30,
- we wtorki i czwartki w godz. 12.00 – 13.30,

Zdaniem Konrada Firka, prezesa Agrosu lekkoatletyka to dyscyplina, która ma wile konkurencji, zatem każda osoba chcąca uprawiać sport znajdzie coś dla siebie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Inną dyscypliną, jaką można uprawiać w Agrosie są zapasy. Z zamojskim klubem współpracuje MKS „Pogoń” Tyszowce oraz fila zapaśnicza w Łaszczowie. Prezesem i trenerem tych klubów jest Daniel Chwastek, który szkoli bardzo uzdolnioną młodzież. Obecnie do czołówki najlepszych zawodników należy Adam Gardzoła, który wchodzi w skład Kadry Narodowej i jest aktualnym wicemistrzem Świata.
Adam Gardzioła zdradził co jest fascynującego w zapasach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bezpłatne treningi z zapasów w czasie ferii odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 11.30 w hali mat zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Agros zaprasza także osoby zainteresowane do udziału w zajęciach sportowych w sekcji podnoszenia ciężarów. Zajęcia prowadzone są na siłowni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu. Andrzej Gaweł, trener sekcji przyznał, że osoby zainteresowane treningami powinny wykazywać się dobrym stanem zdrowia, dużym zaangażowaniem oraz dobrą organizacją czasu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podnoszenie ciężarów to zajęcia adresowane zarówno do chłopców i dziewcząt, a treningi odbywają się we wtorki, środy i piątki w godz. 9.30 – 10.30.

Wszystkie osoby zainteresowane, które chciałyby dołączyć do jakiejkolwiek z sekcji mogą zapisać się na zajęcia, i zobaczyć na czym polegają treningi, a szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Agrosu pod nr tel. 84 638 66 79

 

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe