Wzmożone kontrole drogowe w czasie ferii

  • 15.01.2020, 11:21
  • Małgorzata Zaręba
Wzmożone kontrole drogowe w czasie ferii
W dniach od 13.- 26 stycznia, a więc od poniedziałku wszyscy uczniowie szkol podstawowych i licealnych z Lubelszczyzny mają 2 tygodnie zimowych ferii.

Zimowy wypoczynek mają także uczniowie 4. innych. województw:, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Kierowcy podróżujący do turystycznych miejscowości, a zwłaszcza w góry powinni przygotować się na wzmożony ruch. Bowiem rozpoczęły się policyjne działania ph. "Bezpieczne Ferie", a o szczegółach informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na jakie zachowania kierujących i podróżnych mundurowi zwrócą szczególną uwagę?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Policjanci podczas ferii zwrócą także uwagę na zachowania pieszych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Policjanci podczas specjalnych kontroli sprawdzą stan techniczny autokarów wyjeżdżających na zimowiska. Asp. Dorota Krukowska – Bubiło zachęca rodziców do zgłaszania kontroli autokaru, którymi w najbliższym czasie na zimowy wypoczynek pojadą dzieci.
 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejscem, gdzie w Zamościu kontrolowane są autokary to parking przy ul. Peowiaków.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe