FERIE Z TENISEM

  • 15.01.2020, 13:08 (aktualizacja 22.01.2020, 09:21)
  • Małgorzata Zaręba
FERIE Z TENISEM
KT Return Zamość zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia z tenisa ziemnego. W drugim tygodniu ferii, a więc w dn. 20-24.01 na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbędą się zajęcia podczas których feriowicze będą mogli zapoznać się z podstawowymi zasadami gry w tenisa.

Zajęcia odbędą się na kortach w godz. 9.00 – 11:00, a na bezpłatne zajęcia serdecznie zaprasza Jerzy Romański, dyrektor turniejów tenisowych, jakie organizuje KT Return Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy, a osoby którym spodoba się gra w tenisa będą mogły dołączyć do nowych grup. Więcej o dyscyplinie sportowej jaką jest tenis ziemny powiedział Artur Zawiślak, nauczyciel wychowania fizycznego w SP Nr 6 w Zamościu, trener tenisa zimnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia z tenisa są ogólnorozwojowe, dlatego do udziału w zajęciach zachęcamy nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Nabór w KT Return prowadzony jest przez cały rok, a do grup na poziomie początkowym i zaawansowanym można dołączyć w każdej chwili. Do zapisów serdecznie zachęca Eliza Krasnowska, kierownik KT Return.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Z gry w tenisa wynika mnóstwo korzyści m.in.: czujemy się lepiej, rozwijamy zmysł równowagi, szybkość i zwinność. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej lub pod nr tel. 665 708 060.

 

 

 

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe