Cieszanów. Seniorzy na Wigilii

  • 16.01.2020, 09:50
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Cieszanów. Seniorzy na Wigilii Ks. Mariusz Pastuszak
W Domu Dziennego Pobytu w Cieszanowie odbyło się (15.01) noworoczne spotkanie bożonarodzeniowe.

Przebywający na co dzień w tamtym miejscu Seniorzy, mogli tak jak podczas każdej wigilii przełamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i wspólnie razem zasiąść do świątecznego stołu. Wszystkich obecnych wzruszył występ grupy teatralnej „Rudczanie” z Domu Pomocy Społecznej w Rudy Różanieckiej, którzy przedstawili Bożonarodzeniowe Misterium. To rodzinne przeżywanie świąt Bożego Narodzenia jest bardzo ważne dla wszystkich uczestników Domu Dziennego Pobytu, mówi Kierownik Domu Dziennego Pobytu w Cieszanowie, Anita Wolanin:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Wigilii bardzo ważna jest modlitwa i Boże błogosławieństwo, dodaje Proboszcz parafii pw. Świętego Wojciecha w Cieszanowie, Ksiądz Stanisław Solilak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie tego spotkania można było usłyszeć wiele życzliwych słów. Także Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, Zdzisław Zadworny złożył wszystkim Seniorom świąteczne życzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po części oficjalnej, wszyscy Seniorzy i Gości, śpiewając kolędy, zasiedli do wspólnego wigilijnego stołu.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe