Spotkanie Legionu Maryi w Majdanie Starym

  • 18.01.2020, 16:41
  • Joanna Ferens
Spotkanie Legionu Maryi w Majdanie Starym
Członkowie Kurii Legionu Maryi pw. Matki Bożej Częstochowskiej  przeżywali (18.01) dzień skupienia połączony ze spotkaniem opłatkowym.

To czas na modlitwę i integrację – wyjaśniała w rozmowie prezydent Legionu Maryi pw. Matki Bożej Bolesnej w Majdanie Starym, Krystyna Wryszcz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działalność i wsparcie modlitewne legionistów docenia proboszcz Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Majdanie Starym, ks. Adam Sobczak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzień skupienia rozpoczął się od modlitwy legionowej, którą poprowadził opiekun duchowy kurii, ks. Stanisław Budzyński. Następnie w intencji Legionu Maryi została odprawiona Msza św., zaś bezpośrednio po niej wszyscy uczestnicy wydarzenia zgromadzili się w sali przy plebanii, aby podzielić się opłatkiem. Spotkanie opłatkowe dopełnił wspólny posiłek i kolędowanie.

W skład Kurii Legionu Maryi pw. Matki Bożej Częstochowskiej  wchodzą prezydia z Parafii św. Jerzego i Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, parafii w Łukowej, Różańcu, Józefowie, Tarnogrodzie i Potoku Górnym.

 

 

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe