Biłgoraj. Girls on tour - warsztaty z mistrzami rolek

  • 18.01.2020, 16:50
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Girls on tour - warsztaty z mistrzami rolek
Szkółka rolkowa Funrolki&fit w Biłgoraju  zapraszaj na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. Biłgorajskie warsztaty rolkowe Powerslide Tour odbędą się 22 stycznia – w środę, w godzinach 15.00 -20;00, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju.

W programie dwa bloki -15.00-17:30 Warsztaty z mistrzami dla dzieci i od 17:30 do  20:00 Girls on Tour - warsztaty dla kobiet od 16 r.ż, na które organizatorzy zapraszają i te Panie które dopiero zaczynają rolkową przygodę oraz te, które szlifują nabywane latami umiejętności!

Biłgorajskie warsztaty poprowadzą Ewelina Czapla - mistrzyni Polski oraz wielokrotna medalistka pucharu świata we Freestyle Slalomie. Szkoleniowiec Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich i instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce Freestyle Slalomu dla dzieci i dorosłych oraz Patrycja Najda - mistrzyni Polski w jeździe agresywnej na rolkach oraz w speed slalomie. Instruktorka wrotkarstwa specjalizująca się w nauce podstaw jazdy miejskiej oraz skoków.

Instruktorki odczarują tajniki rolkowych dyscyplin, skupią się nie tylko na spektakularnych efektach, ale też na kwestiach bezpieczeństwa, czyli: co można robić na rolkach, jak robić, czego robić nie wolno i jak się zachować w nieprzewidzianych sytuacjach!

Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą rozwijać swoje rolkowe umiejętności do spędzenia z nami tego popołudnia, taka okazja się prędko nie powtórzy! Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask. Więcej informacji na stronie www.funrolki.pl.

/Inf. nadesłana/

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe