Rozgrywki ligowe

  • 22.01.2020, 10:13 (aktualizacja 22.01.2020, 10:49)
  • Małgorzata Kryk
Rozgrywki ligowe
Sport to zdrowie. Dlatego na treningi tenisowe, które organizuje Return uczęszczają nie tylko dzieci i młodzież, ale także ich rodzice.

Jako dorośli wiele czasu poświęcamy pracy, dzieciom oraz obowiązkom domowym. Jednak warto znaleźć wolną chwilę także dla siebie, by aktywnie spędzić czas. Co najważniejsze sport jest doskonałym pomysłem na odreagowanie stresu i choć na chwilę zapomnieć o problemach. Zajęcia tenisowe dla dzieci i dorosłych prowadzone są przez doświadczonych trenerów i adresowane są zarówno do osób początkujących i średnio zaawansowanych. Osoby, które od lat uprawiają tę dyscyplinę systematycznie biorą udział w turniejach oraz zamojskiej lidze tenisa. W rozgrywkach ligowych na hali tenisowej przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu udział biorą mężczyźni. Celem ligi jest upowszechnianie i rozwój aktywności fizycznej dorosłych poprzez udział we współzawodnictwie sportowym, o czym powiedział koordynator ligi oraz dyrektor turniejów organizowanych w KT Return.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Uczestnikami ligi są osoby, które w tenisa grają już kilka lat, ale także Ci którzy swoją przygodę z tenisem ziemnym rozpoczęli niedawno.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Członkowie klubu biorą udział w lidze bezpłatnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Tenisiści to osoby z Zamościa i okolic.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Jerzy Romański dodał, że w lidzie grają osoby, które są uczestnikami zajęć dla dorosłych.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Zawodnicy prezentują wysoki poziom sportowy, a Ci którzy od niedawna grają w tenisa mają szansę od doświadczonych graczy nauczyć się czegoś nowego.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Rozgrywki ligowe zostały rozegrane we wtorek (21.01), a kolejne mecze odbędą się w czwartek (23.01) na zamojskich kortach.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Każdy chętny może być uczestnikiem zamojskiej ligi tenisowej. Jednak ze względem ograniczony czas rozgrywek i możliwość rezerwacji kortów limit zawodników jest ograniczony.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Tenis ziemny to przede wszystkim mnóstwo zabawy. Ci którzy chcieliby spróbować gry na kortach zapraszamy do zapisów. Zajęcia dla dzieci dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku, zatem każdy znajdzie dogodny termin dla siebie.

Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych, a szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej oraz telefonicznie pod nr. 665 708 060.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe