Biłgoraj. Opłatek Radia Maryja

  • 26.01.2020, 18:32
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Opłatek Radia Maryja
​​​​​​​Członkowie Rodziny Radia Maryja działający w diecezji zamojsko-lubaczowskiej zgromadzili się (26.01) na corocznym spotkaniu opłatkowym.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju, której przewodniczył ks. infułat Edmund Markiewicz.

W uroczystości tradycyjnie wziął udział redemptorysta  z Torunia, zaś na tegoroczne spotkanie opłatkowe przybył o. Grzegorz Woś. W rozmowie podkreślał, że jest to czas spotkania i dziękczynienia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Słowa uznania i wdzięczności do Rodziny Radia Maryja z powiatu biłgorajskiego skierował starosta biłgorajski Andrzej Szarlip:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dalsza część spotkania opłatkowego Rodziny Radia Maryja odbyła się w budynku Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Tutaj zebrani przełamali się opłatkiem, składali sobie życzenia oraz wspólnie kolędowali.

Joanna Ferens

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe