Znamy zwycięzców

  • 27.01.2020, 11:21 (aktualizacja 27.01.2020, 12:35)
  • Małgorzata Kryk
Znamy zwycięzców
Za nami ferie. Dzieci i młodzież ten wolny czas mogli spędzić w wyjątkowy i ciekawy sposób na sportowo. Zamojski OSiR w czasie ferii zorganizował zajęcia ph. „Ferie w mieście”.

Wszyscy chętni na zamojskiej krytej pływalni mogli uczęszczać na zajęcia pływackie ph. „Trenuj z Orką na feriach”. Młodzież pod okiem trenerów UKS Orka Zamość mogła doskonalić umiejętności pływackie. Natomiast chłopcy mogli spróbować swoich sił na parkiecie zamojskiego OSiR, gdzie odbywały się koszykarskie treningi. Z kolei w sobotę (25.01) na zakończenia ferii odbyły się dwa wydarzenia, które dotyczyły piłki nożnej i gier planszowych. W piłkarskim turnieju o Puchar Dyrektora OSiR na hali sportowo – widowiskowej swoje umiejętności na boisku zaprezentowały drużyny piłkarskie.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W finale po serii rzutów karnych drużyna Ostoji Skierbieszów pokonała Renesans 3:2. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się drużyna SiemaKozy, która pewnie pokonała FC Sitaniec 5:1. Wszystkie zespoły na zakończenie turnieju otrzymały nagrody.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Tego samego dnia odbył się także turniej gier planszowych. Mateusz Ferens podsumował, że w czasie ferii wydarzania sportowe cieszyły się dużym zainteresowaniem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe