Zaduszki we wspomnieniach seniorów

  • 04.11.2016, 09:35
  • Anna Głowacka
Zaduszki we wspomnieniach seniorów
W czwartkowy wieczór (03.10 ) w Bibliotece Pedagogicznej w Lubaczowie, seniorzy wspominali postaci Czesławy Manasterskiej oraz Ziemowita Rokosza. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Rady Seniorów.

Maria Mulak przewodnicząca Lubaczowskiej Rady Seniorów w rozmowie z Anną Głowacką, wskazała, jaką ważną osobę i dlaczego, wspominali seniorzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czesława Manasterska była autorską wielu utworów poetyckich oraz teatralnych. Podczas wieczoru poświęconego jej pamięci oraz twórczości, odczytano jedno z jej dzieł – zaznaczyła Maria Mulak.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W czwartkowym spotkaniu wzięło udział wielu członków Rady Seniorów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

„Zaduszki we wspomnieniach seniorów” zakończyły II Lubaczowskie Dni Seniora, które rozpoczęły się 21 października, uroczystym otwarciem Centrum Aktywności Seniora w Lubaczowie.

Anna Głowacka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe