Spotkanie noworoczne KRZ

  • 05.02.2020, 15:04 (aktualizacja 05.02.2020, 15:42)
  • Anna Niderla-Kudach
Spotkanie noworoczne KRZ
Katolickie Radio Zamość podsumowało rok pracy.

Przyjaciele, darczyńcy, pracownicy i współpracownicy Katolickiego Radia Zamość wzięli dziś udział (05.02) w noworocznym spotkaniu. To czas, kiedy mamy okazję podsumować naszą całoroczną pracę – mówił w imieniu wszystkich pracowników KRZ Łukasz Kot.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na to wyjątkowe dla nas spotkanie przyjechał ks. dr Mariusz Wedziuk, Przewodniczący Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich, a także dyrektor Radia Warszawa. W swojej prezentacji przedstawił działalność Forum na przestrzeni minionej dekady. Podkreślił, że regionalne rozgłośnie zrzeszone w Forum stanowią dużą wartość i siłę w przestrzeni lokalnej i krajowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Specjalnym gościem wydarzenia, które odbyło się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, był pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Marian Rojek, który powiedział o misji, jaką ma do spełnienia nasza rozgłośnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głos zabrał również dyrektor Katolickiego Radia Zamość, ks. Sylwester Zwolak. Podziękował wszystkim, którzy współtworzą diecezjalna rozgłośnię oraz tym, którzy wspierają ją duchowo i materialnie. Ks. Sylwester Zwolak zaznaczył, że nie byłoby radia bez jego słuchaczy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród licznie przybyłych gości byli przedstawiciele władz lokalnych, instytucji państwowych i kulturalnych oraz współpracujący z naszą stacją wolontariusze. Spotkanie zakończył koncert autorski ks. Andrzeja Łuszcza z przyjaciółmi.

 

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (47)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe