Wyniki akcji Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

  • 07.02.2020, 11:11 (aktualizacja 07.02.2020, 11:29)
  • Małgorzata Zaręba
Wyniki akcji Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego
Na terenie całego kraju wczoraj (07.02) prowadzona była akcja „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Mundurowi Wydziały Ruchu Drogowego czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu, a szczególnie pieszych.

Mundurowi z Zamościa baczną uwagę zwracali na nieprawidłowe zachowania pieszych oraz kierujących wobec pieszych. O wczorajszej akcji poinformowała sp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak prezentują się wyniki wczorajszej akcji?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie wykroczenia najczęściej popełniają kierowcy?


loadingŁaduję odtwarzacz...

Na naszym terenie mundurowi zatrzymali także nietrzeźwych rowerzystów.
loadingŁaduję odtwarzacz...


W dziesięciu autobusach MZK emitowane są spoty promujące poprawę bezpieczeństwa na drogach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pamiętajmy, że przechodzenie w miejscach niedozwolonych przez pieszych oraz poruszanie się nieprawidłową stroną drogi, to wciąż główne przyczyny wypadków. Zima to okres szczególnie trudny dla niechronionych uczestników ruchu drogowego z uwagi na szybko zapadający zmrok. Jednym z powodów rosnącej liczby niebezpiecznych zdarzeń są właśnie złe warunki atmosferyczne. Dlatego tak ważne jest noszenie elementów odblaskowych.


 

 


 

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe