Kolizja w Zamościu

  • 11.02.2020, 10:51 (aktualizacja 11.02.2020, 12:26)
  • Małgorzata Zaręba
Kolizja w Zamościu
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie informuje, że minionej doby (10.02) w naszym województwie doszło do 3 wypadków i 67 kolizji, w wyniku których 2 osoby zostały ranne i zatrzymano 10 nietrzeźwych kierowców.

Jedno ze zdarzeń drogowych miało miejsce wczoraj (10.02) w Zamościu. Na skrzyżowaniu ulic dzieci Zamojszczyzny i Sadowej doszło do kolizji drogowej. Kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, o czym informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O konsekwencjach zdarzenia informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Policja apeluje o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Warto zachować ostrożność w pobliżu wzmożonego ruchu, a zwłaszcza w pobliżu rond i skrzyżowań, gdzie chwila nieuwagi może doprowadzić do kolizji lub wypadku.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe