Bezpłatna wędrówka z przewodnikami

  • 12.02.2020, 14:49 (aktualizacja 12.02.2020, 15:36)
  • Małgorzata Kryk
Bezpłatna wędrówka z przewodnikami
Oddział PTTK w Zamościu zaprasza na BEZPŁATNĄ wędrówkę do Kawęczynka, miejscowości w powiecie zamojskim w gminie Szczebrzeszyn.

Po terenie poprowadzą przewodnicy PTTK z Klubu Turystyczno - Krajoznawczego im. Michała Pieszki przy O/PTTK w Zamościu: Edward Słoniewski i Andrzej Dziaduszek. Każdy kto zechce wziąć udział w spacerze z przewodnikami może przyjść w sobotę (15.02) o godz. 9.00 na Roztocze Zachodnie, skąd wyruszy wyprawa.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Rajdowcze będą spacerować po malowniczych terenach, a główną atrakcja będą piękne widoki i ognisko przy którym każdy będzie mógł się ogrzać. O trasie informuje Edward Słoniewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Na wspólna wędrówkę zaprasza przewodnik Andrzej Dziaduszek. Ci, którzy będą czuć się na siłach wejdą na wzgórze, by z oddali zobaczyć przepiękną panoramę.

loadingŁaduję odtwarzacz...Kolejna wędrówka zorganizowana przez Zamojski Oddział PTTK odbędzie się pod koniec lutego. Szczegóły dotyczące organizowanych rajdów można uzyskać pod nr tel. 84 6393143. 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe