Tenis 10

  • 12.02.2020, 16:04 (aktualizacja 12.02.2020, 16:24)
  • Małgorzata Kryk
Tenis 10
Ogólnopolski Turniej Tenisowy Tenis 10 rozegrany zostanie w sobotę (15.02) na hali tenisowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu.

KT Return regularnie prowadzi zajęcia z tenisa ziemnego, które dla najmłodszych są wspaniałą formą spędzania czasu wolnego i okazją do obycia z rakietą oraz nauczenia się odpowiedniej techniki gry na kortach. Return oprócz zajęć dla dzieci prowadzi także zajęcia dla dorosłych, a wszyscy którzy czują się pewnie na korcie mogą sprawdzić się w turniejach, które regularnie rozgrywane są na hali. Jednak tym w turnieju zagrają dzieci, o czym poinformował sędzia główny zawodów Jerzy Romański.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Na przełomie lutego i marca w rozgrywkach będą mieli okazję wziąć udział młodzicy, kadeci oraz dorośli.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Do zapisów w zbliżających się turniejach serdecznie zachęca Jerzy Romański.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem wydarzenia jest KT Return Zamość. Ci, którzy chcieliby dołączyć do grona osób uczących się zasad gry w tenisa mogą zapisać się na zajęcia w każdej chwili. Treningi z instruktorami dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku, zatem każdy znajdzie dogodny termin dla siebie. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych, a szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej oraz telefonicznie pod nr. 665 708 060.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe