Biłgoraj. Środki dla świetlic wiejskich

  • 13.02.2020, 00:15
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Środki dla świetlic wiejskich
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju (12.02) wręczone zostały granty pozyskane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Środki w kwocie ponad 260 tysięcy zł pozyskała Lokalna Grupa Działania ‘Ziemia Biłgorajska’.

Granty uroczyście wręczył wicemarszałek województwa lubelskiego, Michał Mulawa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Świetlice wiejskie to ośrodek życia każdej miejscowości – podkreślał starosta biłgorajski Andrzej Szarlip:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zaangażowanie Lokalnej Grupy Działania dostrzega wójt Gminy Biłgoraj, Wiesław Różyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pozyskane środki posłużą do doposażenia i modernizacji ośmiu świetlic wiejskich. Środki otrzymało Stowarzyszenie Miłośników Gminy Łukowskiej (Gmina Łukowa), Stowarzyszenie Orkiestry Dętej ‘Złota Nuta’ w Biszczy (Gmina Biszcza) Ochotnicza Straż Pożarna w Aleksandrowie Drugim (Gmina Aleksandrów) Stowarzyszenie Kobiet Goraja (Gmina Goraj) i Gmina Turobin, a także jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Radecznica w Gorajcu-Zastawie, w Zaburzu, w Podborczu i w Latyczynie.

Joanna Ferens

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe