Utrudnienia na DK nr 12

  • 13.02.2020, 09:25 (aktualizacja 13.02.2020, 09:43)
  • Małgorzata Kryk
Utrudnienia na DK nr 12
Na drodze dojazdowej do przejścia granicznego w Dorohusku niebawem wystąpią utrudnienia. Zgodnie z informacją przekazaną przez Prezydenta Miasta Chełm od 24 lutego do listopada 2021 roku należy spodziewać się utrudnień w ruchu na drodze krajowej nr 12, w granicach administracyjnych miasta Chełm.

Utrudnienia spowodowane będą pracami budowlanymi, które związane będ ąz przebudową drogi. Ruch tranzytowy i lokalny będzie możliwy tylko jednym pasem jezdni dwukierunkowej. Jednocześnie, zgodnie z informacją wykonawcy inwestycji, wynika, że od 17 lutego nie będzie możliwy przejazd przez miasto Chełm pojazdów nienormatywnych. Prosimy przewoźników realizujących przewozy międzynarodowe o uwzględnienie powyższych utrudnień przy planowanym przekraczaniu granicy.


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe