Zatrzymali papierosy

  • 13.02.2020, 10:54 (aktualizacja 13.02.2020, 10:57)
  • Małgorzata Kryk
Zatrzymali papierosy
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego, a więc kontrolują czy kierowcy stosują się do obowiązujących zasad i przepisów ruchu drogowego.

Aby na drogach było bezpiecznie na drogach organizowane są liczne akcje typu: Prędkość, Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, Bezpieczne ferie czy Trzeźwi na drodze. Akcje i różnego rodzaje kampanie społeczne to codzienna służba policjantów. Jednak oprócz kontrolowania prędkości mundurowi zajmują się także nielegalnym przemytem towarów, które na polski rynek trafiają bez znaków akcyzy. Dla przemytników handel alkoholem i papierosami to od wielu lat to dochodowy interes. W powiecie biłgorajskim nielegalny towar w postaci papierosów mundurowi zatrzymali podczas kontroli dwóch pojazdów, a o jej szczegółach informuje st. sierż Agnieszka Pintal z KPP w Biłgoraju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oprócz papierosów innymi nielegalnymi produktami, które trafiają na polski rynek są alkohol i paliwo. Na tych produktach przestępcy zarabiają duże pieniądze natomiast na akcyzie i podatku VAT, grube miliardy złotych traci Skarb Państwa.
 

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe