Rekolekcje wielkopostne u sióstr FMM w Łabuniach

  • 14.02.2020, 12:45
  • Joanna Suszko
Rekolekcje wielkopostne u sióstr FMM w Łabuniach
Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi zapraszają młodzież na rekolekcje wielkopostne do Łabuń.

Pierwszy turnus przeznaczony dla młodzieży ze szkół podstawowych w wieku od 13 do 15 lat odbędzie się w dniach od 6 do 8 marca. Poprowadzi je franciszkanin, o. Michał Mężyk. Rekolekcje te noszą tytuł: „Wchodzisz w to?”.

Drugi turnus, przeznaczony dla młodzieży licealnej odbędzie się tydzień później, w terminie 13-15 marca. Rekolekcje zatytułowane „W mocy Jego Krwi” poprowadzi misjonarz Krwi Chrystusa, ks. Krzysztof Surowaniec.

Koszt udziału w rekolekcjach to 80 zł. Zgłoszenia siostry przyjmują mailowo. Dla młodszej młodzieży pod adresem: [email protected], a na rekolekcje dla licealistów pod adresem: [email protected]

Joanna Suszko

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe