Ekologiczne naklejki w zamojskich szkołach

  • 14.02.2020, 09:04
  • Arkadiusz Efner
Ekologiczne naklejki w zamojskich szkołach Bądźmy eko - Zamość
Naklejki przypominające o dobrych, ekologicznych nawykach, pojawiły się w kilku zamojskich szkołach. To jedno z działań w ramach projektu BEACON, w którym uczestniczy Miasto Zamość.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Międzynarodowy projekt BEACON, w którym uczestniczą miasta/gminy z Polski i Europy (Niemcy, Czechy, Rumunia, Bułgaria, Portugalia, Grecja), umożliwia wymianę doświadczeń związanych m.in. z działaniami na rzecz klimatu. Oprócz działań skierowanych do samorządów, uczestnicy mogą poznać m.in. różnorodne formy edukacji ekologicznej realizowane w europejskich szkołach. W projekcie biorą udział trzy zamojskie Szkoły Podstawowe nr 2, 6 i 7. W ramach projektu uczniowie i kadra pedagogiczna spotykają się ze specjalistami z różnych sektorów publicznych związanych z energią cieplną, elektryczną, a także podejmują własne inicjatywy na rzecz środowiska.

Arkadiusz Efner

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe