To, co najlepsze

  • 14.02.2020, 10:49 (aktualizacja 14.02.2020, 11:42)
  • Joanna Mazurek
To, co najlepsze
„Podziel się miłością” - apelują organizatorzy akcji poboru krwi, która odbędzie się w niedzielę w Bortatyczach. Krew będzie można oddać w świetlicy wiejskiej w godz. 8.00-14.30.

Wydarzenie organizuje Samorząd Gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem, Koło Gospodyń Wiejskich w Bortatyczach, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Bortatyczach oraz Sołectwo Bortatycze.
Organizatorzy przygotowali całą moc gadżetów i nagród do wylosowania, w tym np. karnety na bilard czy zabiegi kosmetyczne. Do udziału w akcji zaproszeni są wszyscy krwiodawcy, ale, jak tłumaczy Piotr Kudyk, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, szczególnie mile widziane będą pary.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ci, którzy oddadzą krew, będą mogli podzielić się otrzymaną czekoladą. Słodkości trafią w dobre ręce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas akcji w Bortatyczach będzie się też można zarejestrować w bazie dawców szpiku. Akcja rozpoczyna tegoroczną „Bitwę sołectw do ostatniej kropli krwi” .

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe