Turniej Tenisowy Tenis 10

  • 17.02.2020, 14:39 (aktualizacja 17.02.2020, 14:55)
  • Małgorzata Zaręba
Turniej Tenisowy Tenis 10
Ogólnopolski Turniej Tenisowy Tenis 10 rozegrany został w sobotę (15.02) na kortach w hali tenisowej zamojskiego OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Najmłodsze dzieci, które uczęszczają na zajęcia z nauki i doskonalenia tenisa ziemnego tym razem zostały podzielone na poszczególne grupy.

Rozgrywki ze względu na wysoki poziom sportowy zostały przeprowadzone pod okiem sędziów do późnych godzin wieczornych, a zawodnicy mogli zaprezentować to, czego nauczyli się na treningach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Skąd przyjechali zawodnicy i jakie nagrody przewidziano dla najlepszych zawodników powiedział Jerzy Romański.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tenisowego Tenis 10 wzięli udział nie tylko reprezentanci Returnu, ale także klubowi zawodnicy z innych miast.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return regularnie prowadzi zajęcia z tenisa ziemnego, które dla najmłodszych są wspaniałą formą spędzania czasu wolnego i okazją do obycia z rakietą oraz nauczenia się odpowiedniej techniki gry. O zajęciach dla najmłodszej grupy wiekowej powiedział jeden z trenerów KT Return.


loadingŁaduję odtwarzacz...


O przygodzie z tenisem powiedział reprezentant Returnu, który w tenisa gra już cztery lata, a w sobotę wziął udział w turnieju Tenis 10.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Jak wyglądają systematyczne treningi na zamojskich kortach?

loadingŁaduję odtwarzacz...

O grze w tenisa powiedzieli zawodnicy z MKS Stalowa Wola.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak rozpoczęła się przygoda chłopców z tenisem ziemnym?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Organizatorem wydarzenia jest KT Return Zamość. Ci, którzy chcieliby dołączyć do grona osób uczących się zasad gry w tenisa mogą zapisać się na zajęcia w każdej chwili. Treningi z instruktorami dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku, zatem każdy znajdzie dogodny termin dla siebie. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych, a szczegółowe informacje można uzyskać w biurze KT Return przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu obok hali tenisowej oraz telefonicznie pod nr. 665 708 060.

 

\

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe