„Uwielbienie z Maryją”

  • 20.02.2020, 11:19
  • Joanna Mazurek
„Uwielbienie z Maryją”
Matka Boża jest mistrzynią trwania przy Bogu w postawie uwielbienia. Wszyscy, którzy chcą się tego od Niej uczyć, zaproszeni są na wydarzenie pod hasłem „Uwielbienie z Maryją”.

Odbędzie się ono w pierwszą sobotę Wielkiego Postu, 29 lutego w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Skierbieszowie. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00.
Zaproszenie na to wydarzenie kierujemy nie tylko do naszych parafian, ale do wszystkich, którzy tak, jak Maryja będą chcieli uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa, obecnego w Najświętszym Sakramencie – podkreśla wikariusz parafii w Skierbieszowie ks. Krzysztof Paluch.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uwielbienie poprowadzi wspólnota Guadalupe z Lublina.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Szczególnym charyzmatem wspólnoty jest uwielbienie Boga razem z Maryją. Jej misją jest też krzewienie kultu Matki Bożej z Guadalupe i ewangelizacja poprzez prowadzenie ludzi do Jezusa przez Jego Matkę.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że „Uwielbienie z Maryją” odbędzie się w sobotę 29 lutego w w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Skierbieszowie. Początek o godz. 17.00.

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe