SACROFILM w Zamościu

  • 21.02.2020, 11:06
  • Anna Niderla-Kudach
SACROFILM w Zamościu
29 lutego rusza jubileuszowa edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM w Zamościu.

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM w Zamościu. W tym roku festiwal obchodzi srebrny jubileusz. Są powody do wdzięczności Panu Bogu i ludziom – mówi ks. Wiesław Mokrzycki, dyrektor festiwalu i zaprasza na wspólną Mszę św. rozpoczynającą SACROFILM.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekcje filmowe oraz spotkania z twórcami będą się odbywać od 29 lutego do 5 marca w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz w Sali Consulatus zamojskiego Ratusza. Bilety dostępne są wyłącznie w sprzedaży, w kasach kina lub online, nie podlegają rezerwacji. Szczegółowy program festiwalu można znaleźć na stronie: www.sacrofilm.pl

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe