Dzień Kobiet na ludowo w Gminie Biłgoraj

  • 22.02.2020, 21:05
  • Joanna Ferens
Dzień Kobiet na ludowo w Gminie Biłgoraj
Już po raz czwarty w Remizie OSP w Starym Bidaczowie odbył się (22.02) Gminny Dzień Kobiet na Ludowo.

Tradycyjnie świętowanie rozpoczęło się od powitania wszystkich zebranych przez gospodarzy wydarzenia czyli przez Zespół Śpiewaczy z Bidaczowa, przed zgromadzoną publicznością wystąpiły także dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Bidaczowie.

Dzień kobiet na ludowo to czas integracji i wspólnej radości – tłumaczył jeden z organizatorów wydarzenia, Jerzy Odrzywolski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Serdeczne życzenia w stronę wszystkich kobiet skierował wójt Gminy Biłgoraj, Wiesław Różyński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kobietom należy się szacunek i podziękowanie za wszystko, co dla nas robią – podkreślał Jacek Haraf ze Stowarzyszenia ‘Więź’ z Soli:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kobiety doceniają trud i zaangażowanie mężczyzn włożone w organizację wydarzenia – zaznaczała Maria Cieślak z Soli:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla wszystkich pań ze specjalnym koncertem wystąpili panowie na co dzień działający w zespołach śpiewaczych z terenu Gminy Biłgoraj, zaś koncertowanie rozpoczęli gromkim ‘Sto lat’. Nie zabrakło oczywiście symbolicznego kwiatka dla każdej z pań, osobiście wręczonego przez Gospodarza Gminy.

Ponadto można było obejrzeć spektakl zatytułowany ‘Rachel czy Pepka? – czyli geszefty szmoncesy i kłopoty Singera’ przygotowany przez Teatr ‘RODE’ z Krakowa-Tarnowa w wykonaniu Moniki Chrzanowskiej i Mariusza Marczyka. Gminny Dzień Kobiet na Ludowo zakończyła zabawa taneczna z zespołem THE TONACJA.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Śpiewaczy, Szkołę Podstawową i  Ochotniczą Straż Pożarną ze Starego Bidaczowa, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju oraz Wójta Gminy Biłgoraj. Patronat medialny sprawowało Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe