Akrobatyka, balet i bal dla potrzebujących

  • 24.02.2020, 09:26 (aktualizacja 24.02.2020, 09:59)
  • Ewa Monastyrska
Akrobatyka, balet i bal dla potrzebujących
W Tomaszowie Lubelskim odbył się Akrobatyczno Baletowy Spektakl Karnawałowy oraz bal charytatywny na rzecz Lokalnego Centrum Wspierająco-Aktywizującego

Taniec, balet, śpiew, akrobatyka powietrzna a na koniec uroczysty bal a to wszystko po to by pomóc potrzebującym. 22 lutego w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się Akrobatyczno Baletowy Spektakl Karnawałowy. Tuż po nim odbył się bal charytatywny połączony z licytacjami. Dochód z obu wydarzeń został przekazany na działalność Lokalnego Centrum Wspierająco-Aktywizującego, domu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. O szczegółach wydarzenia powiedziała dyrektor Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim, Stanisława Raczkiewicz. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy spektaklu nie kryli zadowolenia z obejrzanego spektaklu oraz z faktu, że mogli pomóc osobom potrzebującym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Raczkiewicz, który przygotował spektakl przyznał, że ze Stowarzyszeniem związany jest od najmłodszych lat.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prowadzący wydarzenie Tomasz Raczkiewicz zauroczył publiczność także śpiewem oraz dowcipami. Czym jest dla niego talent?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bal charytatywny został zorganizowany po raz 6 i do tej pory wspierał budowę domu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Tomaszowie Lubelskim. Tym razem wspierana jest działalność tego domu. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe