Nabór na kurs z samoobrony

  • 26.02.2020, 11:45
  • Małgorzata Kryk
Nabór na kurs z samoobrony Zakład Doskonalenia Zawodowego
Wszystkie chętne dziewczęta i panie zapraszamy na bezpłatny kurs z samoobrony, który odbędzie się w Zamościu.

Kolejna, bo XI edycja kursu samoobrony dla pań organizuje Komenda Miejska Policji w Zamościu Spotkanie inauguracyjne odbędzie się (12.03), a wiec w czwartek w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego przy ul. Peowiaków 3 w Zamościu. Budynek znajduje się na os. Redutowa (zdjęcie poniżej). W tej edycji przewidziano 15 spotkań dla dziewcząt i pań w każdym wieku, a zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek w godz. 17.00 – 18.30. Czego nauczą się uczestniczki zajęć? Informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Po wspólnej rozgrzewce mundurowi zaprezentują metody skutecznej obrony przed atakiem, a czego nauczą się uczestniczki zajęć?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Policjanci z zamojskiej komendy zaprezentują skuteczne metody i techniki, których na co dzień używa się w służbach mundurowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Kurs adresowany jest do wszystkich pań zainteresowanych sztukami walk.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Lista osób, które chciałyby uczestniczyć w kursie jest otwarta, zatem na zajęcia zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta i panie.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe