Ruszył SACROFILM

  • 29.02.2020, 19:31 (aktualizacja 02.03.2020, 09:38)
  • Joanna Mazurek
Ruszył SACROFILM
Projekcja reportażu „W drodze do jednego Ojca – Sacrofilm” oraz filmu „Dominum Montes. Góry Jana Pawła II” a także wernisaż „Galerii Staszica 13” uroczyście rozpoczęły 25. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM w Zamościu.

W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” wydarzenie zgromadziło miłośników filmu i znawców nawet z Włoch i Armenii.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Srebrny jubileusz był okazją do wręczenia podziękowań m.in. osobom i instytucjom zasłużonym dla Sacrofilmu, wśród nich naszej rozgłośni.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Organizatorzy Festiwalu przygotowali także specjalne podziękowania dla widzów, który są na Sacrofilmie od początku jego istnienia. Jedną z takich osób jest pani Irena.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Katolickie Radio Zamość objęło 25. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM patronatem medialnym. Program wydarzenia dostępny jest na stronie www.sacrofilm.pl.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe