Na zamojskich kortach trwają rozgrywki tenisowe

  • 02.03.2020, 09:18 (aktualizacja 02.03.2020, 09:34)
  • Małgorzata Kryk
Na zamojskich kortach trwają rozgrywki tenisowe
Na kortach w hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu przez trzy dni (29.02 – 02.03) rozgrywane są Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików. Dzisiejsze mecze zakończone zostaną ok. godz. 12.00, zatem wszyscy sympatycy tej dyscypliny zmaganiom młodych tenisistów mogą przyjrzeć się z bliska.

W rywalizacjach tenisowych biorą udział reprezentanci KT Return Zamość oraz zawodnicy z innych województw. Jakim systemem rozgrywany jest turniej?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Podczas trzydniowych rozgrywek młodzi tenisiści prezentują wysoki poziom sportowy, a jak spisują się zawodnicy KT Return Zamość?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Turnieje, które cyklicznie organizuje Return Zamość dla seniorów i amatorów potrafią trwać nawet kilka godzin. Tenis pod względem czasowym wymaga od zawodników odpowiedniej techniki gry, dużego zaangażowania i koncentracji.
loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Dla najlepszych zawodników jak zawsze przygotowano atrakcyjne nagrody.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzisiejsze rozgrywki potrwają do godz. 12.00, więc zapraszamy wszystkie osoby chętne do przyjrzenia się rozgrywkom na żywo. Osoby zainteresowane grą w tenisa ziemnego zapraszamy do zapisów na zajęcia. Nauka i doskonalenie techniki gry odbywa się od poniedziałku do piątku. Sprzęt sportowy zapewnia klub.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W przyszły weekend w dn. 7-9.03 odbędą się trzydniowe rozgrywki kadetów.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Jerzy Romański dodał, że w turnieju, który odbędzie się 14.03 zagrają seniorzy i amatorzy. Pary deblowe będą rywalizować o atrakcyjne nagrody.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zapisy na wszystkie tenisowe turnieje prowadzone są za pośrednictwem PZT. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są pod nr tel. 665 708 060.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe