Wzrosły ceny

  • 04.03.2020, 14:00 (aktualizacja 04.03.2020, 14:14)
  • Małgorzata Kryk
Wzrosły ceny OSiR
Od tego miesiąca jako miłośnicy aktywności fizycznej musimy liczyć się z tym, że za korzystanie z obiektów sportowych zamojskiego OSiR zapłacimy więcej.

OSiR to obiekty sportowe mieszczące się na terenie naszego miasta. Jest to baza sportowa usytuowana przy ul. Królowej Jadwigi 8 m.in.: nowoczesna wielofunkcyjna hala tenisowa, duża hala sportowo- widowiskowa,, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat, obiekty lekkoatletyczne, a także lodowisko usytuowane na Rynku Wielkim oraz oraz kryta pływalnia, sauna i grota solna przy ul. Zamoyskiego62A i zalew mieszczący się za Rotundą.

Ośrodek Sportu i Rekreacji od 1 marca wprowadził podwyżki cen za korzystanie z obiektów sportowych. Z roku na rok drożeją produkty spożywcze i przemysłowe oraz usługi. Nowy cennik wiąże się ze wzrostem utrzymania obiektów sportowych, o czym informuje dyrektor OSiR, Mateusz Ferens.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wzrostowi cen uległy m.in bilety i karnety za korzystanie z basenu, siłowni czy hali tenisowej

Cennik dostępny jest na stronie internetowej OSiR [kliknij tutaj]

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe