Zatrzymanie na lotnisku

  • 05.03.2020, 09:43 (aktualizacja 06.03.2020, 10:10)
  • Małgorzata Zaręba
Zatrzymanie na lotnisku straż graniczna
Zatrzymano szefa grupy, która próbowała przemycić ćwierć tony haszyszu.

Poszukiwany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z Terespola i Korczowej szef grupy przestępczej, która zajmowała się przemytem narkotyków został zatrzymany. Szefa grupy przestępczej ujęto 22.01 na lotnisku w Barcelonie. Grupa kierowana pod jego nadzorem zajmowała się przemytem środków odurzających, które przewożone były luksusowymi samochodami. O szczegółach zatrzymania i postawionych zarzutach informuje porucznik SG, Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Prokurator skierował wniosek o przedłużenie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
Ukraińcowi Grozi 20 lat więzienia i ponad milion złotych grzywny.

W lutym 2018 roku Straż Graniczna w Terespolu i Korczowej udaremniła przemyt ćwierć tony haszyszu ukrytego w samochodach marki BMW X6 oraz BMW X5. Zatrzymano troje kurierów. W maju 2019 roku zostali skazani na kare pozbawienia wolności od 3,5 do 8 lat oraz grzywny.

 

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe