Remont obieków sportowych

  • 06.03.2020, 08:49 (aktualizacja 06.03.2020, 12:14)
  • Małgorzata Zaręba
Remont obieków sportowych
Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji to obiekty sportowe tj.: stadion, nowoczesna wielofunkcyjna hala, duża hala sportowa, siłownia, boiska do piłki nożnej i siatkowej, sala mat, obiekty lekkoatletyczne, lodowisko, kryta pływalnia i zalew.

W ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu", który finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki w tym roku zrealizowany będzie pierwszy z trzech etapów programu. Dotyczyć on będzie obiektów sportowych, które znajdują się przy ul. Królowej Jadwigi 8, a więc zaplecza sanitarno– szatniowego.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugi etap będzie dotyczył przebudowy stadionu, przy ul. Kr Jadwigi 8, który służyć będzie zarówno lekkoatletom jak i piłkarzom.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Trzeci etap to budowa boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią. Piłka nożna w naszym mieście cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a na treningi piłkarskie uczęszczają małe dzieci, szczególnie chłopcy. Aby dzieci i młodzież mogły trenować tę dyscyplinę sportu przez cały rok nowoczesne boisko piłkarskie będzie zadaszone. Prawdopodobnie zlokalizowane będzie ono na terenie zamojskiego OSiR-u, przy ul. Królowej Jadwigi 8, gdzie kiedyś znajdował się otwarty basen, lub w miejscu gdzie obecnie umiejscowione są boiska do piłki siatkowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Celem „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu” jest rozwój bazy obiektów sportowych dla zapewnienia odpowiednich warunków szkolenia i treningu sportowców i organizacji zawodów.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe