Kobiety Kobietom w Majdanie Górnym

  • 08.03.2020, 23:35
  • Ewa Monastyrska
Kobiety Kobietom w Majdanie Górnym
Gmina Tomaszów Lubelski świętowała Dzień Kobiet

Dzień Kobiet organizowany przez kobiety? Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu gminy Tomaszów Lubelski, która 8 marca zorganizowała w Ośrodku Kultury w Majdanie Górnym święto kobiet z całej gminy. O niespodziankach tego dnia powiedziała wójt gminy Tomaszów Lubelski, Marzena Czubaj Gancarz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Za co należy podziękować kobietom? Czy kobiety sprawdzają się w polityce? Czego można życzyć paniom? Na te pytania odpowiedział wiceminister sprawiedliwości, Marcin Romanowski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Panie śpiewały, rozmawiały i cieszyły się z możliwości wspólnego spotkania się w tak ważnym dla nich dniu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na uczestniczki wydarzenia czekał także słodki poczęstunek. Panie zostały obdarowane kwiatami zarówno przez wiceministra Marcina Romanowskiego, jak i pracowników Urzędu Gminy. 

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe