Lubaczów. Dzień Kobiet w Powiecie Lubaczowskim

  • 10.03.2020, 07:04
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Dzień Kobiet w Powiecie Lubaczowskim facebook.com/PowiatoweCentrumKulturywLubaczowie
6 marca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się Powiatowe Święto Kobiet, będące wyrazem podziękowania starosty lubaczowskiego Zenona Swatka wszystkim paniom angażującym się w działalność społeczną, kulturalną, edukacyjną i wychowawczą na terenie powiatu lubaczowskiego.

Wśród zaproszonych gości znalazły się przede wszystkim panie z kół gospodyń wiejskich, które przybyły specjalnie z wszystkich miejscowości Powiatu Lubaczowskiego.
Szczególnymi gośćmi były pani Anna Schmidt-Rodziewicz sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Traktowania, a także pani Łucja Bielec – prezes Fundacji SOS Życie z Mielca, która rokrocznie zachęca panie do wykonywania badań profilaktycznych w kierunku nowotworów, a w tym roku dała możliwość wszystkim zainteresowanym paniom wykonanie badania pod kątem nowotworów skóry.

Panie miały także okazję posłuchać specjalnie przygotowanego repertuaru na ich święto, mówi Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Piotr Zubowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każda z kobiet otrzymała również od Starosty Lubaczowskiego kwiaty, a także okolicznościową laurkę z życzeniami.
Uroczystość przygotowało Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe