Strefy bezpłatnego parkowania

  • 20.03.2020, 10:39 (aktualizacja 20.03.2020, 10:43)
  • Małgorzata Kryk
Strefy bezpłatnego parkowania
Na Starym i Nowym Mieście w Zamościu w strefach płatnego parkowania znajdują się parkomaty.

Dotychczas opłaty za parkowanie pobierane były w dni robocze przez całą dobę, poza weekendami i dniami świątecznymi. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem i zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i pracownikom parkingów od 17.03 wprowadzono bezpłatne strefy parkowania na terenie całego miasta. Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak poinformował, że wszyscy, którzy muszą zrobić niezbędne zakupy w sklepie, czy w aptece mogą skorzystać z parkingów bezpłatnie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy osiedli, gdzie znajdują się parkomaty, a na co dzień parkują swoje samochody mają wykupione karty abonamentowe. W związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem abonamenty w tych strefach zostaną przedłużone.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo własne oraz swoich bliskich apelujemy o pozostanie w domu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe