Remont ulicy Kilińskiego w Zamościu

  • 20.03.2020, 10:43 (aktualizacja 20.03.2020, 10:58)
  • Małgorzata Kryk
Remont ulicy Kilińskiego w Zamościu
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusem w całej Polsce prowadzona jest akcja" Zostań w domu". Ci, którzy nie muszą chodzić do pracy lub wychodzić do sklepu po podstawowe zakupy, czy do apteki po leki pozostają w domu.

Natomiast dbając o porządek publiczny i opiekę zdrowotną, służbę pełnią mundurowi policji, wojska czy straży pożarnej  oraz środowisko medyczne -  lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni. W sklepach pracują także sprzedawcy, a w aptekach farmaceuci. Dbając o wizerunek i porządek miasta Zamość swoje codzienne obowiązki wykonują także pracownicy Zarządu Dróg Grodzkich. Ich zadania związane są z pracami porządkowymi i bieżącymi remontami ulic, o czym poinformował dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wraz z nadchodzącą wiosną niebawem rozpoczną się prace remontowe dotyczące inwestycji drogowych. Okres wiosenno - letni jest bowiem czasem sprzyjającym remontom, dlatego nie długo rozpocznie się drugi etap przebudowy ul. Kilińskiego w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W poniedziałek (16.03) do dyspozycji wykonawcy został oddany plac budowy.
loadingŁaduję odtwarzacz...


W pierwszym etapie remontu ul. Kilińskiego wykonawcą nowej 400 metrowej nawierzchni była zamojska firma. Na tym odcinku warunki dla pieszych i kierowców znacząco się poprawiły. Jakie prace zostały przeprowadzone ponformował Marcin Nowak.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W ubiegłym roku 50 % wartości pokrytych kosztów związanych z remontem ulicy Kilińskiego zrefundowało Ministrostwo Infrastruktury. Prace przy drugim etapie remontu ul Kilińskiego będą odbywały się od Urzędu Skarabowego do skrzyżowania ulic Namysłowskiego i 11 Listopada. Do wszystkich kierowców apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych, gdzie prowadzone będą remonty. Prace drogowe na ulicy Kilińskiego mają zostać zakończone w sierpniu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe