Nowe zasady bezpieczeństwa

  • 26.03.2020, 11:16
  • Małgorzata Kryk
Nowe zasady bezpieczeństwa
W związku z pandemią koronawirusa do 11 kwietnia br. włącznie w naszym kraju nie można się swobodnie przemieszczać poza celami bytowymi, zdrowotnymi i zawodowymi.

Obowiązek pozostania w domu nie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy zakupu niezbędnych do życia produktów spożywczych , czy leków. O pozostanie w domu apeluje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Policja apeluje o stosowanie się do zaleceń służb porządkowych, którzy dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich.

loadingŁaduję odtwarzacz...


W mocy pozostają wszystkie dotychczasowe zakazy, czyli ograniczenie w działalności galerii handlowych, działalności gastronomicznej i rozrywkowej. Wciąż także działa obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla powracających zza granicy.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe