Diecezja pomaga!

  • 02.04.2020, 13:58
  • Anna Niderla-Kudach
Diecezja pomaga!
Potrzebujesz pomocy? - jesteśmy dla Ciebie!

W trudnym czasie epidemii Diecezja Zamojsko-Lubaczowska organizuje pomoc dla wszystkich potrzebujących. Form jest wiele, między innymi pomoc duchowa, psychologiczna, czy informacje o możliwościach uzyskania pomocy materialnej. Wszystko zostało zebrane na jednej stronie internetowej – mówi ks. Piotr Spyra, sekretarz Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na nowo utworzonej stronie można także znaleźć film, w którym pasterz naszej diecezji objaśnia, w jaki sposób przeżyć nadchodzące święta, ale to nie wszystko – zaznacza ks. Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kapłani czekają na Państwa telefony, a dzwonić można z różnymi problemami – zapewnia ks. Spyra.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegóły dotyczące pomocy oferowanej przez Diecezję Zamojsko-Lubaczowską znajdą Państwo na stronie: pomoc.zamojskolubaczowska.pl

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe